« Travanj 2020 »

Upis u srednju školu u školskoj godini 2020./2021.

UPIS U SREDNJU ŠKOLU U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Važno za upis:

1. Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole (u njemu je opisano što se vrednuje za upis u srednju školu te Popis predmeta posebno važnih za upis)

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole (donesen 9. svibnja 2017.)

2.  Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole za šk.god. 2020./2021. (sadrži opis postupka  upisa, rokove te dokument Struktura razrednih odjela i broj učenika I. razreda srednjih škola zu šk. god. 2020./2021.)

3. Brošura   „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. – Idemo u srednju!“ - za redovite učenike publikacija za učenike s detaljnim opisom procesa upisa u srednju školu)

Brošura   Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. – Idemo u srednju!“ - za učenike s teškoćama u razvoju

Brošura "Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!" - za kandidate iz drugih obrazovnih sustava"

Brošura   „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. – Idemo u srednju!“ - učenici koji upisuju umjetničke programe i odjele za sportaše (za kandidate koji žele upisati pripremne programe glazbene ili plesne škole, srednju glazbenu ili plesnu školu te za kandidate koji žele upisati razredne odjele za sportaše)