preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića - Petropoljskog Drniš

Login
Kalendar
« Lipanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa (mala)
Moj uspjeh na kraju godine mogao bi biti:





Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 11. 2018.

Ukupno: 53852

JELOVNIK ZA VELJAČU

INFORMATIČKI KUTAK

Provjerite dostupnost određene
knjige u vašim školskim
knjižnicama putem mrežnog kataloga
 
EDUTORIJ

Edutorij je repozitorij digitalnih obrazovnih sadržaja koji omogućuje objavu, pristup, pohranu i razmjenu digitalnih obrazovnih sadržaja.

 

Kako zaštititi djecu na Internetu

ON-Line lektire za OŠ

Za prijavu potrebno je imati AAI@edu korisničko ime i lozinku. (Informacije možete dobiti u tajništvu škole)

Za prijavu potrebno je imati AAI@edu korisničko ime i lozinku. (Informacije možete dobiti u tajništvu škole)

Djelatnici šk. god. 2019./2020.

 

RAZREDNA NASTAVA - DRNIŠ

 

Ime i prezime Razred
Ivana Kosor (Tea Radeljak) 1.a
Anita Rudan 1.b
Kristina Vranjković (Ivana Galić) 1.c
Andrijana Nedoklan 2.a
Monika Barišić 2.b
Ana Mrđen 2.c
Jelena Aleksić 3.a
Emilijana Jurin 3.b
Jadranka Matić 4.a
Mladenka Sučić 4.b
Zrinka Gabrić PRO

 

 

PREDMETNA NASTAVA - DRNIŠ

 

Ime i prezime Predmet
Venka Bionda  hrvatski jezik
Anita Đidara hrvatski jezik
Marina Matić hrvatski jezik
Gordana Barišić matematika, fizika
Ana Ćakić matematika, fizika
Nela Jokić fizika
Mladen Brajica matematika
Katarina Kovač engleski jezik
Ivana Kučić (Silvija Matanić) engleski jezik
Bojana Barišić engleski jezik
Tina Abramac talijanski jezik
Antonija Brakus Pivčević talijanski jezik
Vanja Matas priroda, biologija
Oriana Kosor priroda, biologija i kemija
Marica Lovrić   priroda, biologija i kemija 
Mladenka Ćevid   kemija
Marina Junaković  geografija
Stipe Ramljak povijest
Zoran Brakus povijest
Lorena Sedlar Barišić  informatika
Ivo Babaja informatika
Stipo Kasalo tehnička kultura
Mladen Abramac likovna kultura
Elizabet Strunje glazbena kultura
Majdi Pamuković tjelesna i zdravstvena kultura
Ivica Erceg tjelesna i zdravstvena kultura

 

VJEROUČITELJI

 

Josipa Reljanović (Boris Šošić) katolički  vjeronauk
fra Damir Čikara katolički vjeronauk
fra Ante Prološčić katolički vjeronauk
Veronika Kosor katolički vjeronauk

 

RAVNATELJ I STRUČNO - RAZVOJNA SLUŽBA

Ravnatelj Saša Kolombo
Pedagoginja Julijana Golik
Psihologinja Ivana Rak
Defektologinja Ankica Kravar
Knjižničarka Anita Cota

 

preskoči na navigaciju