Upoznaj svoja prava
Autor: Antoaneta Raspudić, 17. 11. 2015.

Članovi grupe Mladi knjižničari PŠ Drinovci i PŠ Oklaj sudjelovali su u likovnom natječaju „Upoznaj svoja prava“ kojeg organizira Gradska knjižnica „Juraj Šižgorić“ Šibenik i Društvo Naša djeca Šibenik povodom obilježavanja Međunarodnog dana dječjih prava (20. 11.).

Učenici su kroz kratki strip na listu iz mape različitim tehnikama saželi jednu zgodu vezanu za dječja prava.

Kako izgledaju neki od njihovih stripova možete pogledati u nastavku. smiley

Izložbu stripova sa županijskog natječaja „Upoznaj svoja prava“ svi zainteresirani mogu pogledati u prizemlju Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ 20. studenog (petak) u 17 sati. Osim izložbe biti će organiziran i nastup lutkarske družine Društvo Naša djeca Šibenik i kviz na temu „Koliko poznajem dječja prava“.

Članak o našim učenicima objavljen na šibenskom portalu link