Dječji tjedan u PŠ Drinovci
Autor: Mihaela Reškov, 6. 10. 2017.

U prvom punom tjednu mjeseca listopada organizira se Dječji tjedan. U našoj školi Dječji tjedan donio je mnogobrojna zbivanja.

Učiteljice i učenici od 1.-4. razreda su cijeli tjedan kroz brojne aktivnosti na satovima hrvatskog jezika, matematike, prirode i društva, likovne i glazbene kulture ukazali na važnost djece u društvu, na prava djece u užoj i široj zajednici, pravo djece na obrazovanje, zdravstvenu skrb...

Zadnji dan Dječjeg tjedna učenici od 1.-4. razreda sudjelovali su u sportskom natjecanju i to u: poligonu, provlačenju kroz obruč, guranju balona ispred sebe te pucanju balona.

Športskom dvoranom se orilo glasno navijanje u znak podržavanja svoje ekipe. Pobjednička ekipa bila je skromno nagrađena..

Učenici od 5.-8. razreda pod vodstvom profesora Ivice Ercega snage su odmjerili u malom nogometu.

U nastavku pogledajte atmosferu u našoj športskoj dvorani.

Tekst: učiteljica Ivana Kosor