Dan obitelji, 15.5., (eTwinning projekt, Udruga Zvono)
Autor: Antonia Šindilj, 18. 5. 2017.

U naše tri područne škole Vijeće učenika pod vodstvom pedagoginje Antonie Šindilj, obilježilo je međunarodni Dan obitelji koji se obilježava 15.svibnja. Održana je radionica Važnost obitelji i izložba radova "Zajedno smo jači".

Projekt Dan obitelj - Family Day 2017.  provodi se u organizaciji Udruge hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono te je popraćen i na obrazovnoj platformi eTwinning.

Na radionici smo razgovarali o obiteljskom vezama, karakteristikama članova obitelji, ispleli čvrste i labave veze od vune, izrađivali prigodne listiće o mami, tati, obitelji. Završne uratke stavili smo na školske panoe.

U PŠ Drinovci organizirali smo izložbu radova "Zajedno smo jači", gdje  su se priključili vrijedni učenici nižih razreda sa svojim učiteljicama i učenici koji sudjeluju u dodatnoj nastavi talijanskog jezika pod vodstvom učiteljice tal.jezika Katarine Gabrić.

U nastavku pogledajte učeničke radove.