Maškare u PŠ Drinovci
Autor: Mihaela Reškov, 1. 3. 2017.

Maškarano veselje nas ni ove godine nije zaobišlo. Na pokladni utorak u našoj se školi već tradicionalno održao školski karneval.

Učenici su se danima sa svojim učiteljima i razrednicima pripremali za ovaj dan, kako bi baš njihov razred odnio titulu najbolje maškaranog.

Na karnevalskoj priredbi su nam se pridružili i mali prijatelji iz dječjeg vrtića kao mali šišmiši.

Uslijedila je vesela skupina učenika od 1. - 4. razreda sa svojim vlakom u snijegu.

Cijelu školu su  rasplesale balerine i baletani iz 5. razreda uz popularni hit Gangnam style.

Uz ples su nam se predstavili i smješkići iz 6. razreda.

Zadnja točka su bili učenici 7. razreda koji su se predstavili igrokazom Farma.

Nakon predstavljanja svih maškaranih razreda slijedile su razne igre te  presuda Krnji.

Osmaši su donijeli presudu, Krnjo je kriv za sve nedaće koje stižu naše đake i nastavnike i zato će biti i kažnjen!

Sud za najbolje maškaran razred je odlučio sljedeće: 3. mjesto pripalo je učenicima razredne nastave, 2. mjesto vrtićanima, a 1. mjesto šestašima.