Dječji tjedan 2016. u PŠ Siverić
Autor: Ivana Rak, 17. 10. 2016.

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci. Povodom Dječjeg tjedna koji se obilježavao od 3. do 7. listopada u PŠ Siverić organizirane su brojne aktivnosti sa djecom i za djecu.

Organizirali smo humanitarnu akciju pod nazivom“Djeca za djecu” u kojoj smo sakupljali dječju odjeću, obuću i igračke koje smo donirali u Crveni križ Drniš. Djeca i roditelji su se s oduševljenjem odazvali akciji u velikom broju i na taj način pomogli potrebitima.

Kako smo proveli Dječji tjedan možete pogledati i na slikama...

Učenici od 1. do 4. razreda sudjelovali su u sportskom natjecanju u nogometu, igri graničara te kuglanju. Učenici su bili podijeljeni u dvije ekipe – bijelu i plavu.  Prvo mjesto zauzeli su bijeli.

Također smo održali natjecanje u pjevanju na koje se odazvalo nekoliko učenika kao solo pjevači, te grupa četvrtaša. Prvo mjesto jednoglasno je odnio Marko Popović iz 2. razreda koji je svojim uvjerljivim nastupom sve zadivio. Drugo mjesto učeničkim glasovanjem zaslužili su četvrtaši. Učenicima su podijeljene zaslužene medalje i nagrade.

Humanitarna akcija

Uspješno završena humanitarna akcija

Početak natjecanja u nogometu

Igra graničara

Kuglanje

Natjecanje u pjevanju

Pobjednik natjecanja u pjevanju, Marko Popović, 2. razred

Drugo mjesto u pjevanju osvojili su četvrtaši.

Medalje za pjevanje.

Pripremila: Ana Parać