UGOSTILI SMO PREDŠKOLCE
Autor: Ivana Rak, 31. 3. 2015.

Predškoci iz Dječjeg vrtića Drniš bili su u gostima kod 4.-ih razreda naše škole. Kako su ih dočekali naši četvrtaši doznajte u nastavku teksta!

U petak, 20. ožujka 2015. godine u Osnovnu školu Antuna Mihanovića Petropoljskog u posjet su došli predškolci iz Dječjeg vrtića Drniš. Posjetili su četvrte razrede. Došli su oko 9 sati i 30 minuta. Bili su počašćeni slatkišima i grickalicama. Učenici su za njih priredili recitacije u kojima su ih poučili kako je škola zabavna i da nije nikakav problem. Učenici su za njih pripremili i bojice i olovke, pa je svaki učenik dvojici predškolaca pomogao riješiti labirint, spajanje točkica i sl.  Predškolci su na kraju rekli da im se sviđa biti u školi i da se sada manje brinu oko polaska u školu.

Luka Bitunjac 4.c

U petak, 20.3.2015. u 9.30 sati u naš razred došli su nas posjetiti predškolci odgojne skupine Ribice. Kad su se smjestili pozdravili smo ih i priredili im igrokaz. Svaki učenik crtao je i družio se s malim predškolcem. Bilo im je lijepo družiti se s nama i nerado su se vratili u vrtić. Drago mi je što smo im pokazali kako izgleda naš razred, malo se družili i počastili.

Borna Abramac, 4.c

fotografije: Aleksandra Perlić