ODRŽANO OPĆINSKO NATJECANJE U NOGOMETU
Autor: Ivana Rak, 25. 11. 2013.

U sportskoj dvorani OŠ Antuna Mihanovića Petropoljskog u Drnišu 14.11.2013. održano je općinsko natjecanje u nogometu. Nastupile su četiri ekipe: OŠ Kistanje, OŠ A.M. Petropoljskog Drniš, OŠ Domovinske zahvalnosti Knin i OŠ Čista Velika. Prvo mjesto je osvojila OŠ Čista Velika, drugo mjesto je pripalo OŠ Domovinske zahvalnosti Knin, treće mjesto učenicima naše škole dok je četvrto mjesto osvojila OŠ Kistanje.

Najbolji strijelac natjecanja bio je Duje Pešić iz OŠ Čista Velika s dvanaest pogodaka, a drugi Bepo Kević, učenik naše škole s osam pogodaka. Našu školu predstavljali su učenici 7.-ih i 8.-ih razreda: Bepo Kević, Nino Vukušić, Ivan Gabrić, Luka Topić, Ivica Vukičević, Ante Kasalo, Ante Grcić, Luka Ercegovac, Ivan Bukarica, Jure Močić, Ante Marin, Mate Mrčela  i Marijo Copić.

Marijo Copić, 8.b