Led je popustio, učenici u školama
Autor: Josip Kontić, 15. 2. 2012.

Labudovi sa sjevera u Vodicama

Od Knina do Šibenika - čak osam sati vožnje

No ondje je snijeg predvečer posustao, što je zimskoj službi omogućilo da očisti prometnice na području županije. Problema ima u zaleđu gdje su mnoga sela još odsječena od svijeta. Otvorena je cesta Šibenik, Drniš - Knin

Kako je jutro proteklo na drniškom području izvijestila nas je načelnica Stožera za zaštitu i spašavanje Grada Drniša Vlatka Duilo:

- Barem je bura popustila i nema više nanosa. Svi važniji cestovni pravci su otvoreni. Još uvijek ima odsječenih naselja, Štikovo je problem, do njih se danas probijamo, svih ovih dana do određenih ljudi tamo nismo uspjeli doći. Probijamo se i do Čolovića pod Čavnovkom gdje ima i djece a koji su potpuno odsječeni, nemoguće je to izvesti bez vojske i motornih saonica. I određenom broju građana čije su kuće na osami u Parčiću, Miočiću, Biočiću i Velušiću Gornjem danas ćemo dostaviti lijekove i osnovne živežne namirnice. Do sviju ćemo doći, nema razloga za zabrinutost, kazala je Duilo.