Autor: Antoaneta Raspudić, 14. 2. 2022.

Na Valentinovo u područnoj školi Oklaj sve je bilo u znaku ljubavi. Na kreativnim radionicama zabavljalo se, istraživalo te izrađivalo prigodne dekoracije.

Učenici 7. razreda na satu razrednika tražili su citate iz poznatih romantičnih filmova na engleskom jeziku. Pronađene citate izložili smo na središnjem panou naše škole kako bi ih svi mogli pročitati. Za veseo i kreativan izgled našeg panoa osim sedmaša pobrinuli su se i članovi grupe Mali knjižničari.

Učenici 1. i 3. razreda uživali su u ulozi detektiva. Pomoću posebnih ljubavnih ključića otkrivali su tajne poruke.

Učenici drugog razreda imali su malo natjecanje iz prigodnih tematskih zadataka. Najbolji ove godine bio je naš Josip.

Straničnike u obliku srca tehnikom origami vrlo spretno su izradili naši trećaši.

Učenici 4. razreda ukrasili su svoj razredni pano s portretima zaljubljenih dječaka. smiley

Naši drugaši izrađivali su životinje od srca i pisali poruke u kojima su međusobno jedni drugima noveli razloge zašto se vole.