počinju aktivnosti vezane uz upis u srednju školu.

Za početak je potrebno da se sa svojim carnet identitetom (korisničko ime i lozinka) prijavite u sustav na stranici www.upisi.hr. Prilikom prijave potrebno je unijeti broj mobitela na koji ćete dobiti vaš jedinstveni PIN. Pin je potrebno zapisati i spremiti, budući ćete uvijek pri prijavi u sustav upisi.hr trebati unijeti korisničko ime, lozinku i PIN.

Od jučer, 25.5.2021. (ponedjeljak) moguća je prijava u sustav upisi.hr za sve učenike.

U nastavku pročitajte daljne upute i pogledajte prezentaciju sa svim informacijama potrebnim za upis u srednju školu.

Prilikom ulaska u sustav vaš zadatak je provjeriti ispravnost osobnih podataka i ocjena iz prethodnih razreda. Ukoliko naiđete na neke pogreške o tome obavijestite vaše razrednike koji će ispraviti navedene pogreške.

Odabir obrazovnih programa počinje tek 25.6.2021. i traje do 7.7.2021. Tada ćete u sustavu moći odabrati 6 obrazovnih programa.

Potrebno je provjeriti imate li pravo na dodatne bodove te potvrde o istom donijeti razredniku do 1.7.2021. Kriterije za dodatne bodove možete pronaći u prezentaciji koja se nalazi ispod ove obavijesti, kao i u dokumentima na web stranici škole u izborniku Upisi u srednju školu.

Pratite i dalje obavijesti u vašoj učionici na Yammeru te na web stranici škole vezano uz upise, gdje ćemo vas pravovremeno obavještavati.