« Ožujak 2021 »

Dani kruha u PŠ Drinovci
Autor: Mihaela Reškov, 5. 10. 2020.

I ove smo godine u našoj školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Zbog trenutnih epidemioloških mjera nismo bili u mogućnosti pripremiti tradicionalnu prigodnu predstavu te zajedničko blagovanje i blagoslov svećenika.

"Novo normalno" nas ipak nije spriječilo da obilježimo Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Učenici i učiteljice su udružili snage te u holu škole pripremili stol prepun jesenskih plodova.

Školske hodnike smo ugrijali toplim jesenskim bojama sa ukrašenih panoa.

Nadamo se da ćemo u idućoj školskoj godini ove dane proslaviti svečanom priredbom i na taj način zahvaliti za kruh i sve plodove zemlje koje nam poklanja  jesen.

Tekst i slike: Mihaela Reškov, učiteljica 4.r.