Daruj srce, daruj knjigu
Autor: Antoaneta Raspudić, 14. 2. 2019.

U okviru projekta Knjige – od starih do novih u PŠ Drinovci smo i ove školske godine organizirali akciju Daruj srce, daruj knjigu.

Cilj ovog projekta je upoznati učenike sa mogućnostima recikliranja starih otpisanih knjiga, njihovom prenamjenom u nove ukrasne i uporabne predmete koji će se prodavati na školskim prodajnim izložbama s namjerom obnove knjižničnog fonda.

Kako se 14. veljače uz obilježavanje dana ljubavi Valentinova obilježava i Međunarodni dan darivanja knjiga naši Mladi knjižničari i Kreativci pozitivci uredili su školski pano te pripremili prigodne poklone od starih knjiga i papira koje su učenici i učitelji mogli kupiti po simboličnim cijenama i tim malim  znakom pažnje razveseliti dragu osobu.

Zahvaljujemo se učenicima i učiteljima koji su se odazvali akciji i na ovaj način pomogli obogaćivanju knjižnog fonda naše školske knjižnice. smiley

Sretno Valentinovo! heart