BOŽIĆNA PRIREDBA 1.- 4. RAZREDA
Autor: Lorena Sedlar Barišić, 23. 12. 2018.

I ovu školsku godinu naši su učenici, zajedno sa svojim učiteljicama, marljivo pripremali svoje točke koje su ponosno izveli na ovogodišnjoj božićnoj priredbi, koju smo uprizorili u predvorju naše škole.

Božićnu priredbu otvorio je školski zbor božićnom pjesmom „Tiha noć“, uz pratnju flaute. Naši mali prvaši predstavili su se recitacijama „Razgovor s pastirima“, „Dođi, dođi Božiću“ i „Čekam zimu“. Igrokazom „ Božićni zvončić traži sreću“  pokazali  su da su odlični i u  glumačkim vodama, a točkama „Pahuljice padajte“ i „Božićna čarolija“  sve nas pozvali na ples.

Učenici drugih razreda oduševili su sve prisutne otpjevavši pjesmu Zvončići na engleskom jeziku.  Učenici 3.b  razreda predstavili su se zanimljivim igrokazom „ Tko ne voli ocjene“, a učenici 4.a razreda  recitacijom „Božić“.

Učenici četvrtih razreda recitacijom „Letters to Santa Clause“ otkrili su nam svoje božićne želje pisane Djedu Božićnjaku na engleskom jeziku.  Na samom kraju priredbe sve prisutne  pozdravila je školska pedagoginja uz čestitku za predstojeće blagdane, a naš zbor  to isto poželio pjesmom „ Nek svima je sretan Božić“.

Sretan i blagoslovljen Božić i puno uspjeha u novoj 2019. godini!

Pripremila: Kristina Budanko, učiteljica