DOČEK PRVAŠA
Autor: Lorena Sedlar Barišić, 6. 9. 2018.

Drugu godinu za redom priredili smo doček našim prvašićima. Kako bi ih ohrabrili i malo zabavili učenici 4.-ih  razreda priredili su prigodan program dobrodošlice. Učenike i njihove roditelje u ime cijele škole najprije je pozdravio ravnatelj  Saša Kolombo, a nakon njega i gradonačelnik grada Drniša Josip Begonja.

Kako bi početak bio uspješan i u duhu vjere , župni vikar fra Dejan Međugorac udjelio je blagoslov djeci, roditeljima i učiteljicama.

Nakon blagoslova i prigodnih recitacija učenika 4-ih  razreda gradonačelnik Josip Begonja uz pomoć dogradonačelnika Tomislava Dželalije i župnog vikara fra Dejana djeci  je podijelio besplatne udžbenike i likovne kutije koje su prvašići s nestrpljenjem dočekali.

Sretni i uzbuđeni u pratnji svojih  učiteljica prvašići su s knjigama otišli do svojih učionica.

Želimo  da im cijela školska godine bude ovako uzbudljiva, vesela i razigrana uz puno uspjeha i odličnih ocjena.

Pripremila: Jelena Aleksić