Božićna priredba u PŠ Drinovci
Autor: Mihaela Reškov, 22. 12. 2017.

Božićna čarolija  i ove je godine zahvatila našu školu. Cijeli prosinac tekle su pripreme za božićnu priredbu i prodajnu izložbu Učeničke zadruge Smrika.

U nastavku pogledajte kako smo proslavili dolazak našeg Spasitelja.

Prvi su se predstavili najmlađi izvođači, vrtićani, uz recitaciju i pjesmu Zašto volim Božić.

Školski zbor je otpjevao pjesmu Božićna.

Nakon pjesme stigao je i red glume. Učenici 2. razeda pripremili su igrokaz i to na engleskom jeziku Where are the presents?

Učenici 4. razreda su pripremili prigodnu recitaciju na talijanskom jeziku.

Učenici od 1. do 4. razreda su udružili snage te pripremili igrokaz Neposlušna zvjezdica.

Djetešce mileno je otpjevao školski zbor uz solistice Petru, Ivonu i Paulu Ivić.

Učenici  5., 6. i  7. razreda su izveli igrokaz neobičnog naziva Kakav ćemo igrokaz napraviti za Božić?

Priredbu je zatvorio školski zbor sa izvedbom popularne pjesme Život nije siv.

Nakon priredbe je Učenička zadruga Smrika imala svoju prodajnu izložbu. Vrijedne ruke naših učenika su i ove godine izradile prigodne ukrase. Dio prihoda od izložbe će ići za nabavu novih lektirnih djela za našu školsku knjižnicu.

Čestit Božić i sretna Nova godina!