Maškare 2018.
Autor: Ivana Burić, 12. 2. 2018.

Maškare su zavladale našom školom. Već tradicionalno smo pripremili maskenbal za naše učenike i nastavnike u hodniku škole.

Nastavnici su osmislili razne igre i zabavne aktivnosti za učenike i vrtićku skupinu.

I ovogodišnji zadatak je bio da se učenici preruše u što kreativniju masku kako bi dobili nagradu.

Po prvi puta ove godine smo dodijeli nagrade za prvo, drugo i treće mjesto. Nagrade smo također dodijelili za grupnu masku i za 3 igre.

Prva igra je bila nošenje drvenih kuglica u žlici.

U drugoj igri zadatak je bio što prije ubaciti što više žetona u kutiju.

Treći zadatak je bio pronaći zlatnik u moru napuhanih balona koji su bili razasuti po podu. Balone je naravno trebalo zgaziti kako bi se pronašao zlatnik.  Nagrada je bila slatka. smiley

Četvrta igra je bila zatjevna. Troje učenika se prijavili u jedenju krafne bez pomoći ruku.

Na samom kraju naš stručni žiri u sastavu nastavnica iz hrvatskog jezika, glazbene kulture i vjeronauka je donio sljedeću odluku:

1. mjesto - Jana Pokrovac, učenica 3. razreda

2. mjesto - Jure Bronić, učenik 4.razreda

3. mjesto - Lana Čulina , učenica 1. razreda

Grupnu nagradu nije odnijela jedna grupa, već su je podijelile grupa 7.razreda i 8.razreda kao psi dalmatinci i kao zombiji.