Državno natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa
Autor: Ankica Kravar, Antonia Šindilj, 23. 5. 2023.

Dana 13. 05.2023. godine u Zagrebu je održano 24. državno natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa koje se tradicionalno održava u Tjednu Crvenog križa (od 8. svibnja - 15.svibnja).

Sudjelovala je i ekipa pomlatka iz naše škole.

Nakon svečanog otvaranja ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu, gdje su se natjecateljima obratili visoki uzvanici Hrvatskog Crvenog križa, grada Zagreba, Agencije za odgoj i obrazovanje i dr. uslijedilo je natjecanje u Osnovnoj školi Izidora Kršnjavog  Zagreb.

Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije:
- kategorija podmladak (osnovne škole)
- kategorija mladih (srednje škole).

Na natjecanju je sudjelovala i naša ekipa podmlatka u sastavu: Iris Križanović - vođa ekipe, te članice ekipe Karla Mihaljević, Marija Drezga, Mia Grubišić i Lea Višić; koje su nakon provedenog natjecanja osvojile sedmo mjesto na 24. državnom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa.

Čestitamo učenicama i mentorici Jugani Kravar!

Ravnateljica GDCK Drniš:
Vinka Badžim, dipl.oec.