« Ožujak 2021 »

Valentinovo u Drinovcima
Autor: Mihaela Reškov, 12. 2. 2021.

"Ljubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razlog."

Meša Selimović

Stiže još jedno Valentinovo, u naše škole, obitelji i srca. Na Valentinovo slavimo ljubav za druge i uz druge, bez obzira na to u kojem je ona obliku.

Svi na nekakav način izražavamo svoje osjećaje, neki malo teže, neki lakše. Upravo je Valentinovo savršena prilika da bilo kome, mami, tati, baki, prijatelju, učitelju, simpatiji uputimo neku toplu riječ ili nešto poklonimo.

Tako je naša škola ovih dana prepuna simbola ljubavi. Srca izviru sa svih strana, pišu se pjesme i pisma labudovi zaljubljeno gledaju jedno u drugo, iz likovnih radova izviru motivi ljubavi, a učenici, vidljivo sretni, zadovoljni, nasmiješeni i nadamo se dovoljni hrabri za iskazivanje ljubavi.

Kažu da slika vrijedi više od tisuću riječi, pa onda pogledajte kako izgleda Valentinovo u Područnoj školi u Drinovcima.

Ljubav nas čini sretnijima, stoga slavite ljubav, zaljubljenost, sreću  i prijateljstvo. Učinite sebe  i drage ljude oko vas sretnima. Osjetite toplinu u srcu, a najvažnije od svega,  zapamtite da je život pozornica u kojem je ljubav glavna glumica.

Tekst i slike: Nikolina Andabaka Sučić, učiteljica 1.r.