« Siječanj 2021 »

Prvo mjesto na natjecanju Sigurno u prometu
Autor: Ivana Rak, 1. 12. 2020.

Učenik 5.a razreda Vedran Ćelić osvojio je prvo mjesto na županijskom natjecanju Sigurno u prometu u kategoriji dječaka. Kao nagradu za postignuti uspjeh dobio je bicikl.

Čestitamo Vedranu i njegovu mentoru - učitelju Stipi Kasalu!

Natjecanje „Sigurno u prometu“ provodi se za učenike osnovnih škola s ciljem da učenici dobiju temeljna znanja o prometnim propisima i sigurnosnim pravilima, te da što bolje svladaju vještinu vožnje biciklom. Ovu prometno edukativnu akciju tradicionalno organizira Hrvatski autoklub zajedno s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i športa te Agencijom za odgoj i obrazovanje.