« Listopad 2020 »

Upitnik za roditelje o nastavi na daljinu
Autor: Antonia Šindilj, 8. 7. 2020.

Poštovani roditelji

Na dolje navedenoj poveznici nalazi se upitnik za roditelje. Upitnik je izradio Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja. Cilj ovog ispitivanja  je stecanje uvida u iskustva i stavove vezane za nastavu na daljinu.

Upitnik je u potpunosti anoniman te se odgovori ni na koji način neće moći povezati s osobnim podatcima. Prikupljene će se informacije analizirati isključivo na skupnoj razini, a dobiveni će rezultati biti predstavljeni javno te će nositelji obrazovnih politika u Republici Hrvatskoj biti detaljno s njima upoznati.

Sudjelovanjem u ovome istraživanju svaki pojedinac sudjeluje u razvoju kvalitete obrazovnoga sustava.

Poveznica je sljedeća: https://www.surveymonkey.com/r/NCVVOroditelji

Zahvaljujemo na suradnji.