« Listopad 2020 »

Dječji tjedan
Autor: Marija Jenjić, 7. 11. 2019.

Međunarodni dječji tjedan u Područnoj školi Gradac, održao se s ciljem da se usmjeri pozornost na ostvarivanje prava, potreba i aktivnosti s djecom i za djecu organizacijom posebnih i odabranih igara i stvaralačkih aktivnosti za učenike.

Učenici su igrali igre svojih predaka, plesali tradicionalne plesove, pjevali izvorne pjesme i brojalice, odgledali dječju predstavu i posjetili Ured načelnika općine Gradac gospodina Ante Pijuka.

U uredu načelnika organizirana je konferencija na kojoj je on odgovarao na pitanja učenika te obećao ispuniti dječje želje vezane uz nabavu potrebne opreme za kvalitetniji školski život. Voditeljica i nositelj svih aktivnosti je učiteljica Sandra Goreta.